MOCNO WYPOSAŻONY LEON JUŻ ZA 508 ZŁ/ M-C

NOWY SEAT LEON

Charakter zapisany w designie
W życiu czujesz się komfortowo w każdej sytuacji, bo do wyzwań podchodzisz w swoim własnym stylu. Nowy Leon ma wyjątkowy design, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Jest tak samo niepowtarzalny jak Ty.

Technologia na Twoich usługach
Nowy Leon zaprojektowany jest tak, aby pomagać Ci w Twoich codziennych sytuacjach. Gdy rozładuje Ci się telefon, to ładujesz go bezprzewodowo. Proste! Dokładnie takie są najnowsze technologie, w które wyposażony jest nowy Leon - intuicyjnie i zawsze w zasięgu ręki.

Możesz na nim polegać
Chcesz czerpać radość z jazdy i jednocześnie czuć się całkowicie bezpiecznie? Nowy Leon wesprze Cię w wyzwaniach, jakie mogą spotkać Cię na drodze. Dzięki wielu systemom bezpieczeństwa, takim jak: System rozpoznawania zmęczenia czy Asystent jazdy w korku. Nowy Leon ochroni Ciebie i Twoich bliskich, a Tobie pozostanie radość z obranej drogi.

Gotowy na wszystko
Nie ma sytuacji, która mogłaby Cię wyprowadzić z równowagi. Jesteś gotowy na każdą sytuację i tego samego oczekujesz od swojego auta. Nowy, lepiej wyposażony Leon, został stworzony idealnie na Twoją miarę. Sprawdź, jak potrafi dopasować się do Twoich potrzeb.

MOCNE STRONY KREDYTU / MOC NISKICH RAT
Zakup nowego auta wcale nie musi być obciążeniem dla Twojego domowego budżetu. Poznaj wszystkie zalety Kredytu / Moc Niskich Rat i wymieniaj samochód na zupełnie nowy nawet co 3 lata!

 • Oprocentowanie od 0%.
 • Wkład własny od 0% do 30% wartości auta.
 • Wymiana samochodu na nowy – co 3 albo 4 lata.
 • Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na 1. Rok w promocyjnej cenie.
 • Ubezpieczenie bezpieczna spłata z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy i Hospitalizacją.

JASNA ODMIANA
Pełne światła LED w nowym Leonie są wzorem bezpieczeństwa. Łączą piękny wygląd z nowoczesną konstrukcją i ulepszoną technologią oraz zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

OŚWIETLENIE WNĘTRZA LED Z MOŻLIWOŚCIĄ WYBORU KOLORU
Dodaj trochę koloru swoim podróżom. W nowym Leonie znajdziesz dla siebie kolor podświetlenia LED wnętrza, którego właśnie potrzebujesz.

Idealny dla firm
Zamień pracę w przyjemność i ciesz się kolejnymi wyzwaniami z nowym Leonem w wyjątkowej ofercie finansowania dla firm. Z myślą o klientach biznesowych proponujemy niską ratę leasingu w wysokości 649 zł /m-c dla Leona ST.

 • Wysoka wartość końcowa.
 • Możliwość wykupu lub wymiany samochodu po kilku latach.
 • Prawo do wymiany w ciągu 7 dni od zakupu.
 • Ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, NWW i Assistance. 

Akcesoria
Nowy Leon to niekończące się możliwości, które możesz wykorzystać w dowolnym dla siebie momencie. Wybierz akcesoria odzwierciedlające Twój styl i bądź przygotowany na każdą sytuację.SEAT KREDYT MOC NISKICH RAT 0% - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 52 157 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 386  zł, oprocentowanie 0%, całkowity koszt kredytu 8 229 zł (w tym: prowizja 2 876 zł, odsetki 0 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 1 853 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 3 500 zł, 47 miesięcznych rat równych po 629  zł; rata finalna 30 201 zł. Oferta na wybrane modele SEATA przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa. Pakiet ubezpieczeń OC/AC/NW obowiązuje wyłącznie z finansowaniem VWFS i obowiązuje przez okres 1 roku.
 
Podana kwota stanowi miesięczną ratę brutto Kredytu Moc Niskich Rat. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: cena samochodu: 59 900 zł, opłata wstępna: 17 970 zł, okres kredytu: 48 miesięcy, roczny przebieg 20 000 km, finalna rata określona w umowie.