Autorud Rzeszów

O nas

Grupa AUTORUD działa już od  ponad 25 lat na podkarpackim rynku - od samego początku współpracując z koncernem Volkswagena. Koncesję na sprzedaż i serwis podpisaliśmy dokładnie 13 października 1993 roku, a wraz z dniem 1 stycznia roku 1994 otworzyliśmy nasz pierwszy salon w miejscowości Rudnik nad Sanem.

Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości - na każdym etapie sprzedaży i późniejszej eksploatacji samochodu.

Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów w drugiej połowie lat '90 oraz nowe wymagania importera dotyczące salonów dealerskich spowodowały konieczność zmiany naszej lokalizacji.

Biorąc pod uwagę uwarunkowania geograficzne i przebieg głównych węzłów komunikacyjnych w regionie – wybraliśmy na miejsce naszej nowej siedziby Stalową Wole.

W 2011 nastąpił kolejny przełomowy moment w dziejach firmy i przeniesienie swojej działalności do stolicy Podkarpacia - Rzeszowa. 

Salon SEAT-a w Rzeszowie został otwarty 3 lata po otwarciu salonu Volkswagena oraz rok po premierze salonu Audi. Początkowo swoją siedzibę, miał przy ul. Podkaprackiej 12A, natomiast w 2018 roku podążając za trendami i sugestiami Klientów  zarząd firmy „Autorud Rzeszów” zadecydował, że przyszedł czas na zmianę lokalizacji. 

Wystarczył rok, by zgodnie z najwyższymi standardami marki i oczekiwaniami Klientów, przypieczętować nowe oblicze marki SEAT na podkarpackim rynku. 1 kwietnia 2019 roku salon oraz serwis przeniesione zostały w sąsiedztwo salonów Audi oraz Volkswagena na ul. Lubelską 50D w Rzeszowie.


Zespół SEAT Autorud Rzeszów zawsze miał wielkie aspiracje by zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie, oferowaną w odpowiednim otoczeniu i  komfortowych warunkach lokalizacyjnych. Standardy salonu i serwisu dostosowano do najnowszych ogólnoświatowych wymogów marki SEAT. O kompleksową obsługę Klienta zadba szereg specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingów i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Salon oferuje również możliwość wyceny i odkupu dotychczas posiadanych aut, przy atrakcyjnych warunkach zakupowych samochodów nowych.

Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu oraz Serwisu!

Autorud Rzeszów

Oferta

  • Sprzedaż aut nowych marki SEAT   
  • Sprzedaż aut używanych marki SEAT   
  • Kredyt/Leasing: VW Bank Polska   
  • Ubezpieczenia: PZU/ VW Ubezpieczenia  
  • Profesjonalna obsługa w Serwisie SEAT-a   
  • Oferta dla firm   
  • Oryginalne akcesoria – sprzedaż i montaż  
  • Oryginalne części zamienne i akcesoria