Autorud Rzeszów

O nas

Marka AUTORUD działa już od 25 lat na podkarpackim rynku - od samego początku współpracując z koncernem Volkswagena. Koncesję na sprzedaż i serwis podpisaliśmy dokładnie 13 października 1993 roku, a wraz z dniem 1 stycznia roku 1994 otworzyliśmy nasz pierwszy salon w miejscowości Rudnik nad Sanem.

Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości - na każdym etapie sprzedaży i późniejszej eksploatacji samochodu.

Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów w drugiej połowie lat '90 oraz nowe wymagania importera dotyczące salonów dealerskich spowodowały konieczność zmiany naszej lokalizacji.

Biorąc pod uwagę uwarunkowania geograficzne i przebieg głównych węzłów komunikacyjnych w regionie – wybraliśmy na miejsce naszej nowej siedziby Stalową Wole.

Otwarcie 20 października 2011 kolejnego salonu, tym razem w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej 50E było kolejnym przełomowym momentem w dziejach naszej firmy. Jest to najnowocześniejszy obiekt w tej części Polski, wybudowany od podstaw wg. najnowszej koncepcji architektonicznej koncernu. Łączna powierzchnia obiektu przekracza 3500m2.

Kolejnym ważnym punktem w historii było otwarcie przy ul. Lubelskiej 50C w 09.2013 – pierwszego i jak na razie jedynego w Polsce – Terminalu Audi. Swoją speczyficzną architekturą, nowoczesnym designem i faktem, iż jest to marka Premium zdecydowanie wyróżnia się w Rzeszowie.

Kolejnym etapem szybkiego rozwoju naszej firmy było otwartcie 6 czerwca 2014r. salonu SEAT-a przy ul. Podkarpackiej 12A. 

W 2018 roku podążając za trendami, sugestiami Klientów i opiniami Pracowników, zarząd firmy „Autorud Rzeszów” Autoryzowanego Dealera Audi, Volkswagen oraz SEAT-a, jednogłośnie zadecydował: – „Zmieniamy lokalizację”!

Wystarczył rok, by zgodnie z najwyższymi standardami marki i oczekiwaniami Klientów, przypieczętować nowe oblicze marki SEAT na podkarpackim rynku. 1 kwietnia 2019 roku salon oraz serwis przeniesione zostały z ul. Podkarpackiej 12A na ul. Lubelską 50D w Rzeszowie.


Zespół SEAT Autorud Rzeszów zawsze miał wielkie aspiracje by zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie, oferowaną w odpowiednim otoczeniu i  komfortowych warunkach lokalizacyjnych. Standardy salonu i serwisu dostosowano do najnowszych ogólnoświatowych wymogów marki SEAT. O kompleksową obsługę Klienta zadba szereg specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingów i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Salon oferuje również możliwość wyceny i odkupu dotychczas posiadanych aut, przy atrakcyjnych warunkach zakupowych samochodów nowych.

Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu oraz Serwisu!

Autorud Rzeszów

Oferta

  • Sprzedaż aut nowych marki SEAT   
  • Sprzedaż aut używanych marki SEAT   
  • Kredyt/Leasing: VW Bank Polska   
  • Ubezpieczenia: PZU/ VW Ubezpieczenia  
  • Profesjonalna obsługa w Serwisie SEAT-a   
  • Oferta dla firm   
  • Oryginalne akcesoria – sprzedaż i montaż  
  • Oryginalne części zamienne i akcesoria